Wkłady do zniczy

Wymienne wkłady do zniczy to praktyczne i bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zapalać światełko pamięci na grobach bliskich bez konieczności każdorazowej wymiany jego szklanej obudowy. Szeroki wybór wysokości i średnic pozwala dopasować idealne wkłady zniczowe pasujące zarówno do zniczy w tradycyjnej formie, jak i bardziej artystycznych, które wyróżniają się bogatymi zdobieniami. Jako bezpośredni producent oferujemy tanie wkłady do zniczy różniące się czasem palenia, rozmiarami i sposobem wykonania. Polecamy pojedyncze wkłady zalewane, parafinowe i olejowe oraz pakowane w tacki po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt sztuk. Poznaj ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz wkłady do zniczy, które pozwolą Ci na chwilę zadumy nad grobem oraz uczczenie pamięci zmarłych osób.

 

Jak wybrać wkłady do zniczy?

Wkłady powinny być dopasowane do szklanej obudowy, w której chcesz je palić. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na ich wysokość. Zbyt wysoki wkład do zniczy będzie prezentował się nieestetycznie i może nie pozwolić na nałożenie kapturka, a wtedy palący się płomień może szybko zgasnąć nawet przy niewielkim podmuchu wiatru. Gdy nawet będzie dało się nałożyć kapturek, za duży wkład może zasłonić otworki w nim. Wtedy tlen nie będzie docierał do wnętrza w wystarczającej ilości i ogień okopci szklane ścianki znicza. Jednocześnie wkłady nie mogą być także za małe. Wtedy trudno będzie je podpalić i mogą nie wypalać się do końca. Zawsze sprawdzaj, jakie wkłady zaleca producent zniczy, w których chcesz je palić.

Kolejną kwestią, którą warto wziąć pod uwagę, jest pora roku. Pamiętaj, że najtańsze wkłady do zniczy, wykonane ze słabej jakości surowca, mogą się nie wypalać. Na zimę idealne będą nowoczesne wkłady olejowe, które najczęściej są wytwarzane na bazie płynnego oleju. Mają one kremowo-biały odcień i lekko oleistą konsystencję. Wkłady olejowe bardzo dobrze palą się w niskich temperaturach, dlatego szczególnie są polecane na zimę (np. Wszystkich Świętych czy Boże Narodzenie). W wysokich temperaturach mogą one się jednak topić, dlatego latem często są wybierane tanie wkłady do zniczy parafinowe.

Zalewane wkłady do zniczy

Są to wkłady produkowane z wykorzystaniem tradycyjnej metody, na bazie wysokiej jakości zalewy opracowanej w taki sposób, aby dobrze się spalała i nie kopciła. Bezzapachowy wkład do zniczy dobrze sprawdzi się podczas uroczystości Wszystkich Świętych, kiedy cała rodzina dłuższy czas spędza przy nagrobkach zmarłych. Brak charakterystycznego aromatu palącej się parafiny sprawia, że osoby stojące przy pomniku mogą swobodnie oddawać się modlitwie czy chwilom zadumy i refleksji podczas wspominania bliskich, z którymi już na zawsze się rozstali.

Prasowane wkłady do zniczy

Chcesz kupić wkłady do zniczy najtaniej, ale jednocześnie nie rezygnować z wysokiej jakości wykonania? Wkłady prasowane z naszej oferty na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Wysokiej jakości materiał sprasowany w odpowiedni kształt dobrze się spala, nie wytwarza zapachu i nie kopci się. Dzięki temu szklane znicze długo zachowają swoje piękno, a kolejne wkłady pozwolą ekonomicznie palić ogień pamięci na grobach bliskich.

Olejowe wkłady do zniczy

Olejowe wkłady do zniczy Firmy RAL to wysokiej jakości produkty odporne na bardzo niskie temperatury. Doskonale sprawdzają się w sezonie jesienno-zimowym, dlatego wiele osób wybiera je przed 1 listopada, który stanowi początek okresu zadumy. Bez problemu można je wykorzystać również w okresie Bożego Narodzenia, kiedy to wiele osób również odwiedza cmentarze, aby zapalić lampki na grobach zmarłych członków rodziny. Wkłady olejowe płoną jasnym światełkiem, które już z daleka jest widoczne, są odporne na wiatr i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Jednocześnie ich wyróżnikiem jest to, że palą się o wiele dłużej niż wkłady parafinowe – duże wkłady do zniczy mogą wypalać się nawet ponad 7 dni.

Wkłady do zniczy długopalące

Asortyment naszego sklepu internetowego podzieliliśmy ze względu na długość palenia się wkładów. Wśród nich znajdziesz wkłady palące się do 2 dni, 2-4 dni, 5-6 dni oraz ponad 7 dni. Wkłady do zniczy długopalące mogą palić się nawet 8 czy 9 dni – w zależności od ich wielkości oraz aktualnych warunków atmosferycznych. Szczególnie chętnie wybierają je osoby, które rzadko odwiedzają cmentarz i chcą, aby znicze paliły się jak najdłużej. Dobrze sprawdzają się także, gdy na nagrobki wybieramy się na kilka dni przed Wszystkimi Świętymi i chcemy, aby światełka pozostały widoczne również 1 listopada i w Zaduszki.

 

Wkłady do zniczy – cena

Cena za wkłady do zniczy jest uzależniona od surowca, z którego zostały one wykonane. Wkłady olejowe są droższe od parafinowych, ale w zamian dobrze palą się nawet podczas najbardziej siarczystych mrozów. Ceny wkładów do zniczy zależą także od ich wielkości. Najtańsze są małe wkłady o wysokości 9,5, 10 czy 12 cm i o średnicach 4,5 czy 5,6 cm, które w naszej ofercie dostępne są już za nieco ponad 2 zł. Średnie, duże i bardzo duże wkłady do zniczy są odpowiednio droższe. Za największe wkłady olejowe zapłacisz nieco ponad 10 zł.

Wkłady do zniczy – cennik

Chcesz kupić wkłady do zniczy tanio? Osobom, które odwiedzają więcej grobów bliskich, polecamy ekonomiczne pakiety po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk. Wtedy cennik za wkłady do zniczy jest o wiele atrakcyjniejszy, a jednostkowa cena wychodzi naprawdę niska.

Tanie wkłady do zniczy – promocja

Promocja na wkłady do zniczy pozwoli Ci zyskać wybrane produkty w atrakcyjnej cenie. W ofercie posiadamy ekonomiczne pakiety oraz duże zestawy, które możesz kupić bez ponoszenia kosztów dostawy.

 

Wkłady do zniczy – producent – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako producent wkładów do zniczy oferujemy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Firma RAL jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do swojej oferty szklane znicze i wymienne wkłady. Od tego czasu cały czas udoskonalamy techniki produkcji i dopasowujemy swój asortyment do aktualnych potrzeb rynku. Polecamy wkłady prasowane, zalewane i olejowe małe, średnie, duże oraz bardzo duże. Wśród asortymentu dostępne są wkłady różniące się nie tylko rozmiarami, ale także długością palenia. Nasi Klienci mogą wybierać pojedyncze sztuki lub zestawy (np. po 9, 24, 33 czy 45 sztuk). Sprawdź asortyment naszego firmowego sklepu internetowego i dobierz wkłady do zniczy, które pozwolą Ci uczcić pamięć bliskich Ci osób.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (142)
Wkłady do zniczy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Wkład do zniczy Lumis 2 12 cm

Wkład do zniczy Lumis 2 12 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 2 dni

Indeks katalogowy: W005

Dostępność: Dostępne ( 23 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,69 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 3 Light 14 cm

Wkłady do zniczy Lumis 3 Light 14 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Light 2-3 dni

Indeks katalogowy: W058

Dostępność: Dostępne ( 3 szt. )
Wysyłka w 24h!
97,99 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy naturalny 14 cm

Wkład do zniczy olejowy naturalny 14 cm

4-dniowy (OL4) Wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W030

Dostępność: Dostępne ( 274 szt. )
Wysyłka w 24h!
4,69 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 5 20 cm

Wkład do zniczy Lumis 5 20 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 5 dni

Indeks katalogowy: W061

Dostępność: Dostępne ( 114 szt. )
Wysyłka w 24h!
5,69 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 3S MAX 15,5 cm

Wkład do zniczy Lumis 3S MAX 15,5 cm

Szeroki wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 5 dni

Indeks katalogowy: W014

Dostępność: Dostępne ( 116 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,99 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 4S MAX 18,5 cm

Wkład do zniczy Lumis 4S MAX 18,5 cm

Szeroki wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 6 dni

Indeks katalogowy: W012

Dostępność: Dostępne ( 69 szt. )
Wysyłka w 24h!
8,59 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy 21,5 cm do 8 dni

Wkład do zniczy olejowy 21,5 cm do 8 dni

(OL8S) Naturalny olejowy wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W026

Dostępność: Dostępne ( 96 szt. )
Wysyłka w 24h!
10,49 zł brutto
Wkład do zniczy tradycyjny 40 cm T.400r

Wkład do zniczy tradycyjny 40 cm T.400r

Wkłady Tradycyjne Zalewane.

Indeks katalogowy: W024

Dostępność: Dostępne ( 154 szt. )
Wysyłka w 24h!
23,89 zł brutto
Wkład do zniczy 24 cm do 7 dni Lumis 7S

Wkład do zniczy 24 cm do 7 dni Lumis 7S

Szeroki wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 7 dni

Indeks katalogowy: W020

Dostępność: Dostępne ( 73 szt. )
Wysyłka w 24h!
8,29 zł brutto
Świeca Led 18 cm Ciepły Biały C501 573

Dostępność: Dostępne ( 6 szt. )
Wysyłka w 24h!
14,49 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 2 Light 12 cm

Wkład do zniczy Lumis 2 Light 12 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Light 1-2 dni

Indeks katalogowy: W007

Dostępność: Dostępne ( 240 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,19 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 4 Extra 18 cm

Wkłady do zniczy Lumis 4 Extra 18 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Extra do 60 godzin

Indeks katalogowy: Wk000103

Dostępność: Dostępne ( 9 szt. )
Wysyłka w 24h!
107,99 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy naturalny 10 cm

Wkład do zniczy olejowy naturalny 10 cm

2-3-dniowy (OL3) Wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W033

Dostępność: Dostępne ( 116 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,99 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 3 14 cm

Wkład do zniczy Lumis 3 14 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 3 dni.

Indeks katalogowy: W003

Dostępność: Dostępne ( 116 szt. )
Wysyłka w 24h!
3,69 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 6S 22 cm

Wkład do zniczy Lumis 6S 22 cm

Szeroki wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 6 dni

Indeks katalogowy: W016

Dostępność: Dostępne ( 237 szt. )
Wysyłka w 24h!
7,29 zł brutto
Wkład do zniczy tradycyjny 30 cm T.300r

Wkład do zniczy tradycyjny 30 cm T.300r

Wkłady Tradycyjne Zalewane.

Indeks katalogowy: W080

Dostępność: Dostępne ( 42 szt. )
Wysyłka w 24h!
15,89 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy 18 cm do 7 dni

Wkład do zniczy olejowy 18 cm do 7 dni

(OL7S) Naturalny olejowy wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W027

Dostępność: Dostępne ( 53 szt. )
Wysyłka w 24h!
8,49 zł brutto
Wkład do zniczy 22,5 cm do 7 dni szeroki

Wkład do zniczy 22,5 cm do 7 dni szeroki

Lumis 6S MAX 22,5 cm Szeroki wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 7 dni

Indeks katalogowy: W018

Dostępność: Dostępne ( 109 szt. )
Wysyłka w 24h!
10,69 zł brutto
Świeca Led 18 cm Zimny Biały C501 572

Dostępność: Dostępne ( 6 szt. )
Wysyłka w 24h!
14,49 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 2 Extra 12 cm

Wkład do zniczy Lumis 2 Extra 12 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Extra do 40 godzin.

Indeks katalogowy: Wk000093

Dostępność: Dostępne ( 1013 szt. )
Wysyłka w 24h!
1,89 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 4 Light 18 cm

Wkłady do zniczy Lumis 4 Light 18 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Light 3-4 dni

Indeks katalogowy: W060

Dostępność: Dostępne ( 6 szt. )
Wysyłka w 24h!
124,99 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 3 Light 14 cm

Wkład do zniczy Lumis 3 Light 14 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Light 2-3 dni

Indeks katalogowy: W057

Dostępność: Dostępne ( 245 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,99 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 4 18 cm

Wkład do zniczy Lumis 4 18 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 4 dni

Indeks katalogowy: W008

Dostępność: Dostępne ( 220 szt. )
Wysyłka w 24h!
4,59 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy naturalny 14 cm

Wkład do zniczy olejowy naturalny 14 cm

5-dniowy (OL5S) Wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W028

Dostępność: Dostępne ( 222 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,69 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 4S 18 cm

Wkład do zniczy Lumis 4S 18 cm

Szeroki wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 5 dni

Indeks katalogowy: W010

Dostępność: Dostępne ( 224 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,19 zł brutto
Wkład Elektryczny LED 11 cm Biały ZE3

Wkład Elektryczny LED 11 cm Biały ZE3

z Bateriami 2xAA Promyk 4

Indeks katalogowy: Elek000006

Dostępność: Dostępne ( 17 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,99 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy naturalny 9,5 cm

Wkład do zniczy olejowy naturalny 9,5 cm

2-dniowy (OL2) Wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W031

Dostępność: Dostępne ( 242 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,09 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 3 Extra 14 cm

Wkład do zniczy Lumis 3 Extra 14 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Extra 50 godzin

Indeks katalogowy: Wk000094

Dostępność: Dostępne ( 506 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,59 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 4 Light 18 cm

Wkład do zniczy Lumis 4 Light 18 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Light 3-4 dni

Indeks katalogowy: W059

Dostępność: Dostępne ( 135 szt. )
Wysyłka w 24h!
3,79 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 5 20 cm

Wkłady do zniczy Lumis 5 20 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 5 dni

Indeks katalogowy: W063

Dostępność: Dostępne ( 6 szt. )
Wysyłka w 24h!
186,99 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 7 23,5 cm   Wkład

Wkład do zniczy Lumis 7 23,5 cm Wkład

wymienny do zniczy z serii Lumis do 6 dni

Indeks katalogowy: W062

Dostępność: Dostępne ( 288 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,89 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy naturalny 18 cm

Wkład do zniczy olejowy naturalny 18 cm

5-dniowy (OL5) Wkład wymienny do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W029

Dostępność: Dostępne ( 96 szt. )
Wysyłka w 24h!
5,99 zł brutto
Wkład Elektryczny LED 11 cm Żółty ZE3

Wkład Elektryczny LED 11 cm Żółty ZE3

z Bateriami 2xAA Promyk 4

Indeks katalogowy: Elek000020

Dostępność: Dostępne ( 2 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,99 zł brutto
Wkład do zniczy tradycyjny T.100 10 cm

Wkład do zniczy tradycyjny T.100 10 cm

do 2 dni. Wkłady Tradycyjne Zalewane

Indeks katalogowy: W040

Dostępność: Dostępne ( 192 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,39 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 4 Extra 18 cm

Wkład do zniczy Lumis 4 Extra 18 cm

Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis Extra do 60 godzin

Indeks katalogowy: Wk000095

Dostępność: Dostępne ( 405 szt. )
Wysyłka w 24h!
3,29 zł brutto
Wkład do zniczy tradycyjny T.120 12 cm

Wkład do zniczy tradycyjny T.120 12 cm

do 3 dni. Wkłady Tradycyjne Zalewane

Indeks katalogowy: W043

Dostępność: Dostępne ( 106 szt. )
Wysyłka w 24h!
3,49 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 7 23,5 cm

Wkłady do zniczy Lumis 7 23,5 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 6 dni

Indeks katalogowy: W064

Dostępność: Dostępne ( 6 szt. )
Wysyłka w 24h!
226,99 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy 21,5 cm do 8 dni

Wkład do zniczy olejowy 21,5 cm do 8 dni

(OL8sL) Naturalny olejowy wkład wymienny do zniczy z serii OL Light.

Indeks katalogowy: Wk000119

Dostępność: Dostępne ( 137 szt. )
Wysyłka w 24h!
8,89 zł brutto
Wkład Elektryczny LED 11 cm Pomarańczowy

Wkład Elektryczny LED 11 cm Pomarańczowy

ZE3 z Bateriami 2xAA Promyk 4

Indeks katalogowy: Elek000021

Dostępność: Dostępne ( 17 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,99 zł brutto
Wkład do zniczy tradycyjny T.120 12 cm

Wkład do zniczy tradycyjny T.120 12 cm

do 3 dni (opakowanie 9 szt.). Zgrzewka Wkładów Tradycyjnych Zalewanych.

Indeks katalogowy: W049

Dostępność: Dostępne ( 4 szt. )
Wysyłka w 24h!
30,99 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 3 14 cm

Wkłady do zniczy Lumis 3 14 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 3 dni

Indeks katalogowy: W004

Dostępność: Dostępne ( 6 szt. )
Wysyłka w 24h!
120,99 zł brutto
Wkład Elektryczny LED 11 cm Czerwony ZE3

Wkład Elektryczny LED 11 cm Czerwony ZE3

z Bateriami 2xAA Promyk 4

Indeks katalogowy: Elek000022

Dostępność: Dostępne ( 13 szt. )
Wysyłka w 24h!
6,99 zł brutto
Wkład do zniczy zalewany W 120 Z 12 cm.

Wkład do zniczy zalewany W 120 Z 12 cm.

Wkłady Tradycyjne Zalewane.

Indeks katalogowy: W042

Dostępność: Dostępne ( 315 szt. )
Wysyłka w 24h!
2,69 zł brutto
Wkład do zniczy olejowy naturalny 9,5 cm

Wkład do zniczy olejowy naturalny 9,5 cm

45 szt. (OL2) Opakowanie wkładów wymiennych do zniczy z serii OL.

Indeks katalogowy: W034

Dostępność: Dostępne ( 7 szt. )
Wysyłka w 24h!
93,99 zł brutto
Wkład do zniczy tradycyjny T.150 15 cm

Wkład do zniczy tradycyjny T.150 15 cm

do 4 dni. Wkłady Tradycyjne Zalewane.

Indeks katalogowy: W044

Dostępność: Dostępne ( 130 szt. )
Wysyłka w 24h!
4,69 zł brutto
Wkład do zniczy Lumis 8 17 cm

Wkład do zniczy Lumis 8 17 cm

Wkład wymienny z kołnierzem do zniczy z serii Lumis do 4 dni

Indeks katalogowy: W022

Dostępność: Dostępne ( 83 szt. )
Wysyłka w 24h!
7,29 zł brutto
Wkłady do zniczy Lumis 4 18 cm

Wkłady do zniczy Lumis 4 18 cm

(opakowanie 33 szt.) Wkład wymienny do zniczy z serii Lumis do 4 dni

Indeks katalogowy: W009

Dostępność: Dostępne ( 7 szt. )
Wysyłka w 24h!
150,99 zł brutto
Wkład do zniczy zalewany T. 9,5z 10 cm

Wkład do zniczy zalewany T. 9,5z 10 cm

(opakowanie 45 szt.). Zgrzewka Wkładów Tradycyjnych Zalewanych.

Indeks katalogowy: W054

Dostępność: Dostępne ( 2 szt. )
Wysyłka w 24h!
93,99 zł brutto